(Tea Masters Cup (TMC یک تشکل غیر دولتی در زمینه آموزش، توسعه، فرهنگ سازی و برگزاری مسابقات جهانی در بخش چای بطور تخصصی و ثبت شده در کشور هنگ کنگ می باشد.

ایده مسابقات TMC در سال 2013 در روسیه در یک کارگروه کوچک متشکل از کارشناسان چای و متخصصان این صنعت که در سبک های مختلف چای کاربرد داشته با هدف دم آوری اصولی و سرو چای با عطر و طعم بسیار عالی مورد نظر بود  تشکیل شد.

در حال حاضر TMC بزرگترین نهاد برگزار کننده مسابقات آماده سازی چای و سرو بصورت جهانی می باشد. این نهاد  دارای 16 عضو بین المللی است .

به اذعان مدیران ارشد TMC ایران با توجه به داشتن مزارع وسیع  و جایگاه خاص می تواند تاثیر خاص در برگزاری مسابقات  داشته باشد.

 

About Tea Masters Cup

The idea of the Tea Masters Cup competition was tested in Russia in 2013 in a small community of tea masters working in different styles and with different tea, but with the same purpose of brewing and serving delicious tea

At present Tea Masters Cup is the world’s largest system of tea competitions on tea preparation and serving. Representatives of many countries take part in the projec

عضویت ایران در این نهاد بین‌المللی با همکاری و نظر مساعد احمدرضا بخشی رییس کمیسیون تخصصی چای ایران و  تلاش حسن افشاری نماینده این کمیسیون و رابط  TMC در ایران ممکن شده است.(جهت مشاهده کلیک کنید)

 

مسابقات در 4 زمینه به شرح ذیل برگزار مینماید

  1. Tea Pairing
  2. Tea Preparation
  3. Tea Tasting
  4. Tea Mixology

 

طی قرارداد فی مابین عضو ایران و نهاد TMC عضو ملی ایران می تواند کلیه کلاس های آموزشی، تورهای آموزشی و مسابقات ملی با حضور سرداوران بین المللی و تایید شده از سوی TMC  را در ایران برگزار نموده و نفر اول بعنوان نماینده ایران در مسابقات جهانی که هر ساله در یکی از کشورهای عضو برگزار میگردد، راه یابد.

 

تماس با ما

برای ارتباط با تیم انجمن تخصصی چای ایران پیام خود را ارسال کنید تا در اسرع وقت به پیام شما رسیدگی شود

خبرنامه سایت انجمن استادان چای ایران

خبرنامه سایت انجمن استادان چای ایران

برای دریافت آخرین اخبار در مورد برگزاری کلاسهای آموزشی و مسابقات انجمن استادان چای ایران کافیست در خبرنامه سایت عضو شوید

You have Successfully Subscribed!